Sportík

Probíhá ve dvou cyklech – podzimní a jarní v tělocvičně TJ Sokol Juliánov v úterý dopoledne. Podzimní začíná 17. 9. 2019. Bude 12 lekcí, cena 1080,– Kč. Jarní začíná 3. 3. 2019.

Kroužek je určen pro děti, které se umí samy převléct. Děti budou potřebovat na cvičení viditelně podepsané tričko (zepředu i zezadu), tepláčky, sportovní obuv s bílou podrážkou, pití v uzavíratelné láhvi – vše v batůžku. Chodíme za každého počasí, proto dávejte dětem při deštivém počasí pláštěnky – NE deštníky.

Při zvýšeném zájmu budou mít v prvním pololetí přednost starší děti, ve druhém pololetí budou upřednostněny děti, které se v prvním pololetí neúčastnily.

Keramika

Keramika je jen pro předškoláky a probíhá v prostorách MŠ pod vedením paní učitelek.

Věda nás baví

Věda nás baví bude probíhat každý čtvrtek od 15:30 – 16:15 hodin. Kroužek rodiče mohou zaplatit přes účet. Viz informace v MŠ na nástěnce. Rodiče mohou vyplnit přihlášku na stránkách https://www.vedanasbavi.cz.

Angličtina

Angličtina bude každou středu. První skupina 15:00 – 15:45 a druhá skupina 15:45 – 16:30

Edukativně stimulační skupiny budou probíhat ve druhém pololetí ve třídě Včeliček každé úterý a pondělí od 15.30 do 16.15 hodin. Děti budou rozděleny na 2 skupinky. Bližší informace viz. nástěnka v MŚ u vchodových dveří. Termín první hodiny je 28.1. a 29.1. 2019.